Перезавантажуємо політсистему й економіку або нікуди не йдемо: Клімкін про перспективи вступу до НАТО і ЄС


За словами міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, без прориву всередині України в найближчі роки вікно в НАТО і ЄС для нашої країни може закритися

Про це він заявив в інтерв’ю виданню "Лівий берег". Об этом сообщает selectornews.in.ua со ссылкой на СМИ.

На думку міністра, на сьогодні без внутрішніх кардинальних змін в Україні потенціал для зовнішньої підтримки України вичерпаний.

"Тобто нам потрібно іти вперед. Бо віконце і в НАТО, і в ЄС, якщо ми не зробимо прориву найближчими роками, може закритися" — зазначив Клімкін.

"Нещодавно був сніданок на міністерській зустрічі "Східного партнерства" в Брюсселі. І один колега про це відверто сказав: або ви перезавантажуєте політичну систему і економіку в країні, або далі ви нікуди не ідете. Незважаючи навіть на велику кількість корисних і класних реформ, які зробили до цього", — розповів очільник МЗС.

Нагадаємо, 20 травня президент України Володимир Зеленський зустрівся з головами іноземних делегацій і послами іноземних держав та пообіцяв їм, що "Україна матиме славу по всьому світу".


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/05/21/bez_proryvu_v_nayblyzhchi_roky_vikonce_v_nato_i_yes_mozhe_zakrytysya_klimkin”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя